Trdlokafe

Informace o franchisovém systému

Popis franchisového systému

Trdlokafe se zabývá budováním a prodejem funkčních a zaběhnutých prodejen s originálními trdelníky, italskou kávou Pellini a poctivou opočenskou zmrzlinou na zajímavých, frekventovaných místech, které poskytuje na bázi franšízy. Za dobu svého podnikání společnost vytvořila síť více než 100 poboček a za rok 2022 zaznamenala obrat ve výši 197 mil. Kč.

Podstatou konceptu, který vzešel z klasického franšízingového modelu, je zpřístupnění podnikání mnohem širšímu okruhu zájemců, kteří se segmentem foodservice nemají žádné zkušenosti. Jeho maximální jednoduchost spočívá v úzké nabídce produktů a automatizaci. Užší nabídku produktů zvládne obsluha připravit vždy precizně a v té nejlepší kvalitě.

K bezproblémovému provozu mají minikavárny tři vlastní inteligentní systémy. Informační systém automaticky hlídá dodávku surovin, bezpečnostní systém znemožňuje zpronevěry ze strany zaměstnanců a motivační systém motivuje zaměstnance k co nejlepším výkonům. Díky vysoké míře digitalizace může v tomto konceptu Ready-Made Business jakýkoliv vlastník minikavárny v reálném čase na mobilu sledovat chod kavárny včetně informace o počtu zákazníků, tržbách apod.

Vlastní provozovny

0

Franchisové provozovny

112 - ČR, Slovensko, Rumunsko, Maďarsko, Německo, Rakousko? Dubaj,  (stav k 30.6.2023)

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Kompletní zaškolení a předání know-how
 • Právo vyrábět a prodávat produkty Trdlokafe/Twistcafe a užívat jejich originální názvy
 • Právo zařazovat do prodeje nově vyvinuté produkty Trdlokafe / Twistcafe a užívat jejich budoucí názvy
 • Užívání korporátní identity Trdlokafe/Twistcafe vč. grafických log, vizualizací, menuboardů apod.
 • Koncept minikaváren, vč. vzhledu, rozložení, umístění apod.
 • Sdílení obchodních a provozních nápadů napříč komunitou Trdlokafe/Twistcafe
 • Podnikatelské a segmentové poradenství 24/7
 • Lokální marketingové poradenství
 • Globální marketingová podpora
 • Technická podpora 24/7
 • Technický servis
 • Možnost využívat systém logistiky Trdlokafe/Twistcafe
 • Informační systém SmartTrdlokafe s napojením na POS, systém skladového hospodářství, docházkový systém a reportingové systémy
 • Kamerový systém s vzdáleným připojením a vzdáleným nahráváním záznamu
 • Školící systém Trdlokafe/Twistcafe
 • Školení franšízanta a jeho pracovníků  

Potřebná počáteční investice

Stánky v nabídce jsou rozděleny do dvou kategorií:

 1. Developerské prodejny
  • rychlejší návratnost (20–30 měsíců) a vyšší míra rizika
 2. Prodejny s historií dat
  • ​​delší návratnost (30-48 měsíců) a nízká míra rizika

Zájemce o franšízu si může vybrat mezi prodejnou s historií nebo novým stánkem. Počáteční investice do franšízy je vypočítaná na základě zisků stánku za posledních 12 měsíců. Čím větší zisky stánek generoval, tím je počáteční investice vyšší. Návratnost pro investora/franšízanta se pohybuje od cca 1,5 roku do 4 let. V následujících letech pak dochází ke zhodnocení investice. Při 10letém kontraktu by mělo dosahovat celkové zhodnocení investice v průměru 200–300 %.

Financování investice je možné rozdělit. Na začátku je možná úhrada 80 % investice a zbývajících 20 % může být uhrazeno v průběhu následujících 24 měsíců.

Investice prostřednictvím úvěru z banky vám Trdlokafe pomůže zabezpečit.


Základní požadavky

Franšízant si nemusí místo pro novou pobočku hledat sám, vhodné prostory je mu schopen vyhledat a zajistit franšízor.


Informace o franchisorovi

Trdlokafe International s.r.o.

Sokolovská 428/130, 186 00 Praha 8 - Karlín

+420 602 795 456

ston@twistcafe.com

investice.trdlokafe.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Václav Ston

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Trdlokafe.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je Trdlokafe International s.r.o. (Sokolovská 428/130, 186 00 Praha 8 - Karlín). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Trdlokafe a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na investice.trdlokafe.cz.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.